מערכת אינטגרטור 7X7

מערכת אינטגרטור® של מולטילוק®

האינטגרטור של מולטילוק, הנו פיתוח הדור הבא של מערכת ה 7x7 שלנו, ומספק רמה גבוהה יותר של ביטחון ועמידות כנגד פריצת מערכת הנעילה, עבור מגוון רחב של יישומי נעילה. האינטגרטור מכיל מנגנון ייחודי, החרוט בדיוק רב, בעל 7 פינים, עם גלם מפתח פטנטי, המיוצר אך ורק במפעל, והכולל שקע אובאלי. פינים בתצורה ייחודית , מוכנסים אל תוך התאים המתאימים בגוף הצילינדר, המתאימים לשקע האובאלי של המפתח, כדי להשלים את מנגנון האבטחה של המערכת פינים וקפיצים ייחודית זאת.

השקעים המיוחדים במפתחות אינטגרטור, זמינים בשלוש תצורות שונות: פנימי, חיצוני,כפול. זה מאפשר מגוון רחב של קומבינציות ומדרג גמיש של מערכות מאסטר, עבור סביבות ומוצרי נעילה שונים. מערכת זו מורכבת ממפתח וצילינדר בעלי חוזק רב, המכבידים על ניסיונות פריצה, ניתן לקבל בקומבינציה ייחודית, אחידים או כמערכת מאסטר.

שיכפול מפתחות אינטגטור נעשה בעזרת מכונת שיכפול 7X7. מערכת האינטגרטור של מולטילוק, מוגנת על ידי פטנט ומיועדת לשכפול, רק אצל מפיצים מורשים של מולטילוק, כפוף להצגת "כרטיס שיכפול" על ידי הבעלים החוקיים של הצילינדר.

מערכת האינטגרטור הנה מושלמת, לסביבות הדורשות פתרון נעילה מקיף ויעיל מבחינת עלות/ תועלת, מבלי להתפשר לגבי רמת הביטחון עבור תחומים יותר רגישים.

בשילוב שתי המערכות יחדיו, על מנת לאבטח בניין או מתקן – ניתן להשתמש במערכת המפתח והצילינדר של אינטגרטור, כקו הגנה ראשון, בהיקף החיצוני של הדלתות, ובצילינדרים מסוג 7x7 שנפתחים ע"י מפתחות אינטגרטור ניתן להתקין בדלתות פנימיות.